• Adres

    Atatürk Mah. Hıdır Cad. No.4 Gölmarmara

  • E-Mail

    info@alatasinsaat.com

Fayans

Fayans ve seramik daha çok suyun kullanıldığı alanlarda şık bir görüntü sağlar. Fayans ve seramik banyolarımızın ve mutfaklarımızın vazgeçilmez parçalarından biridir.

Her geçen gün yeni modeller çıkmaktadır. Evinize yada iş yerinize en uygun seramik seçiminde yardımcı oluyoruz. Eski model fayans çeşitlerini bir kenara bırakın aynı fiyatlarla alabileceğiniz bir çok modeller bulunmaktadır. İyi bir usta seçimi ile hayal ettiğiniz banyo ve mutfaklara sahip olabilirsiniz.

Madas Grup Yapı İnşaat,Tadilat,Dekorasyon,Çatı ve İzolasyon modayı yakından takip ederek size en yeni seramik katalogları sunar.Madas Grup Yapı İnşaat,,Tadilat,Dekorasyon,Çatı ve İzolasyon yüzlerce çeşit seramik ve markalarla sizlere hizmet sunmaya hazırdır. İstekler ve fiyatlar için bize ulaşın.

Madas Grup Yapı İnşaat,Tadilat,Dekorasyon,Çatı ve İzolasyon  olarak en uygun en şık ,en güncel kale bodur ve fayans modellerini mutfak ve banyolarını’da güvenilir ustalarımız tarafında uygulaması yapılır..

Fayans ; Tuvalet,Banyo,Lavabo kenarlarının hijyenik ve görüntü güzelliği bakımından çok önemli bir elementtir. Fayans seçim işleminden sonra evinizi yıkıp dökmeden en iyi ustalarımız ile işçiliği en yüksek kalitede tutarak işinizi bitirme garantisi veriyoruz.


Seramik kalebodur dekorları, geliştirilen seramik dekor uygulama yöntemleriyle, farklı yer ve şekillerde uygulanabilmektedir.