• Adres

    Atatürk Mah. Hıdır Cad. No.4 Gölmarmara

  • E-Mail

    info@alatasinsaat.com

KURUMSAL

2010 yılında başladığımız mantolama ve alçı dekorasyon, boya iç ve dış cephe dekorasyon hizmetini hızlı bir şekilde geliştirerek, Başta izmir Manisa Denizli Balıkkesir ve aydın illerimizde hizmet vermekteyiz. Boya, mantolama, alçı, sıva ve alçıpan ışık bandı gergi tavan yapımlarımda tecrübeli ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Yaptığımız işler ve çalışmalarla yıllarca müşterilerimizin güvenini sağlayarak teknolojinin yenilikleriyle yol almaktayız. Sizlerin önerdiği her türlü tasarımlar, uygulama alanındaki tecrubelerimizi oluşmuştur. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda görsel, yapısal ve teknik çözümler üreten firmamız teknolojinin gelişmesini takip ederek, yeni modeller ve dekorasyon zenginliğiyle yolumuza devam etmekteyiz.

Bunun yanı sıra seramik, Fayas, çatı, çatı tadilat, su yalıtımı, izalasiyon, bahçe düzenlemesi ve hertürlü inşaat işlerinde hizmet vermekteyiz.

Alataş İnşaat olarak işimizi seven, tecrübeli, bilgili ve teknik elemanlarımızla, malzeme ve uygulama standardından ödün vermeden işimizi hızlı bir şekilde zamanında teslim etmekteyiz.